Badania statystyczne z zakresu rolnictwa

W dniach od 1 czerwca do 29 lipca 2016 r. na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone badania statystyczne z zakresu rolnictwa (badanie struktury gospodarstw rolnych, badanie pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej oraz badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego).

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badań mogą udzielić wymaganych informacji  miedzy innymi poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1-9 czerwca 2016 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl, rozmowę z telemarketerem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 10 czerwca-22 lipca 2016 roku oraz rozmowę z ankieterem statystycznym w trakcie wywiadu bezpośredniego w dniach 10 czerwca-29 lipca 2016 roku.  Udział w badaniu wylosowanych gospodarstw rolnych jest obowiązkowy

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99  (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-20). Ankieterzy statystyczni bezpośrednio rozmawiający z respondentami będą okazywać legitymację ze zdjęciem – informuje główny Urząd Statystyczny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności