Badania statystyczne dotyczące koniunktury w gospodarstwach rolnych

W dniach od 14 do 31 stycznia 2022 r. na terenie całej Polski Główny Urząd Statystyczny będzie prowadził badania dotyczące koniunktury w gospodarstwach rolnych.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 15 – 17 stycznia 2022 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl lub rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 18 – 31 stycznia 2022 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 14 – 25 stycznia 2022 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa lub rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach26 – 31 stycznia 2022 r.

– Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, w godzinach 8-15) – informuje GUS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności