fbpx

Azoty Puławy – Solidny Pracodawca Roku

Grupa Azoty PUŁAWY uzyskała tytuł SOLIDNY PRACODAWCA ROKU w ogólnopolskim konkursie za 2016 rok. Kapituła doceniła nie tylko warunki pracy, ale też działalność społeczną Spółki, stworzone ścieżki kariery, dynamikę zatrudnienia, terminowość wypłat, a także opinie o firmie między Państwowej Inspekcji Pracy, urzędów pracy, władz lokalnych, organizacji biznesowych, środowiska lokalnego i samych pracowników.

To na pewno bardzo ważna nagroda, która przynosi dużą satysfakcję .Ważnym działaniem, jakie podjęliśmy w ub. roku z Pionem Personalnym, którego efekty przypadają częściowo na 2017 rok, było zatrudnienie około stu pracowników, którzy przez lata byli pracownikami agencji pracy tymczasowej.  Ta forma zatrudnienia powinna służyć wyłącznie sezonowym potrzebom jakie powstają na niektórych stanowiskach pracy.   Dodatkowymi atutami Grupy Azoty PUŁAWY istotnymi w przebiegu weryfikacji konkursowej oraz w ocenie firmy były: rozbudowane systemy szkoleń i motywacji pracowników, funkcjonowanie  Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, program grupowych ubezpieczeń oraz dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, konkurs wolontariatu pracowniczego, tytuł „Opiekuna Szkolnictwa Zawodowego” oraz odpowiedzialne podejście do obszaru BHP – mówi Jacek Janiszek, prezes zarządu Grupy Azoty Puławy.

Samasz loteria - baner

Grupa Azoty PUŁAWY to  jeden z największych i najbardziej stabilnych pracodawców w swoim regionie. Sama Spółka zatrudnia ok. 3 400 osób.

Ogólnopolski Konkurs „Solidny Pracodawca Roku” organizowany jest od kilkunastu lat i ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw oraz instytucji najrzetelniejszych pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. Udział firmy w konkursie jest bezpłatny. O przyznaniu tytułu Solidnego Pracodawcy Roku decyduje po wnikliwej weryfikacji Kapituła Konkursowa powołana przez Organizatora –  Kowalski Pro-Media

Źródło: Grupa Azoty Puławy

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.