Autotraper partnerem CASE IH Demo Tour 2012

Współczesna wieś przechodzi intensywne przemiany. Rolnicy chcąc nadążyć za postępem i wzrastającymi wymaganiami dzisiejszego rolnictwa, skłaniają się ku innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Autotraper – znany łódzki salon samochodowy, który wielokrotnie potwierdził swoje kompetencje w zakresie off-roadu, podjął współpracę z marką maszyn rolniczych CASE IH, w ramach CASE IH Demo Tour 2012.

Ciągnik CASE IH Quadtrac wyposażony w czterogąsienicowy system trakcyjny wygląda niczym pojazd kosmiczny wprost z planu zdjęciowego filmu s-f. 670-konna maszyna o masie 26 ton, z łatwością przemieszcza się nawet pogrząskim terenie. To zasługa odpowiedniego rozkładu masy – nacisk na grunt jest relatywnie niski, wszystko to dzięki zastosowaniu 76-centymetrowych gąsienic. W takim otoczeniu, Autotraper prezentował najnowsze propozycje marki Jeeppodczas CASE IH Demo Tour 2012.

Picnic country
Demo Tour to cykliczna impreza promująca ofertę maszyn rolniczych marki CASE IH. W tym roku CASE IH zaplanowało 14 pokazów w całej Polsce. Osoby odwiedzające poszczególne pokazy miały możliwość zweryfikowania wydajności ciągników CASE IH, w tym m.in. serii takich jak Quadtrac, Magnum, Puma, Maxxum, Farmall czy też szerokiej gamy kombajnów CASE IH Axial-Flow®.

Atrakcją specjalną wybranych pokazów była możliwość odbycia jazd testowych Jeepem Wranglerem, Grand Cherokee i Compass. Samochody udostępnił łódzki dealer marki Autotraper – firma, która nie tylko zajmuje się sprzedażą Jeepów ale również aktywnie promuje off-road w Polsce. Instruktorzy Autotraper Adventure wozili uczestników spotkań po specjalnym mobilnym torze off-roadowym. Strome podjazdy, przechyły i przeprawy wywoływały natychmiastowy przypływ adrenaliny. Każdy zainteresowany mógł poczuć się jak kierowca Rajdu Dakar, siedząc w samochodzie, który wspina się po rampie o nachyleniu 41 stopni. Podmokłe łąki i piaszczyste drogi pozwalały z kolei przetestować dzielność terenową Jeepów – auta radziły sobie nawet ze świeżo zaoranym polem.

Dobra zabawa miała swoje praktyczne uzasadnienie – właściciele gospodarstw i rolnicy mogli sprawdzić samochody Jeep w warunkach, które codziennie spotykają w swojej pracy. Wielu z nich mogło się przekonać, że amerykańskie samochody, podobnie jak maszyny CASE IH nie boją się wyzwań, które stawiają im bezdroża.

Amerykańskie legendy
Co łączy Autotrapera – łódzkiego dealera m.in. marki Jeep – i CASE IH, producenta maszyn rolniczych? Korzenie – obydwie marki związane są bezpośrednio z dystrybucją produktów m.in. pochodzenia amerykańskiego. Samochody Jeep to ukoronowanie off-roadowych możliwości w połączeniu z niepowtarzalną stylistyką i wysoką jakością wykonania. Maszyny rolnicze i ciągniki marki CASE IH wyposażone w najnowsze zdobycze techniki, przenoszą rolnictwo w XXI wiek. Firmy prowadzą wspólnie działania od wielu miesięcy. Ich rezultatem była m.in. realizacja jednego z odcinków programu Agromachina” na antenie stacji TVN Turbo i program wyjazdów off-roadowych dla klientów CASE IH, którzy zdecydowali się na zakup produktów z “Amerykańskiej linii CASE IH”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności