Atrakcje Kuboty na Agrotech

Firma Kubota zaprezentowała swoje maszyny na targach Agrotech 2015. Na stoisku można było zobaczyć wiele nowości i uczestniczyć w długo oczekiwanej polskiej premierze ciągników serii M7001.

Kubota zachęcała odwiedzjących nie tylko premierą nowych maszyn. Największe stoisko w dotychczasowej historii firmy Kubota oraz jego aranżacja zostały wyróżnione przez organizatorów.

Na ponad 800 m² ustawiono łącznie aż dwadzieścia jeden pomarańczowych maszyn. Zwiedzający mogli zatem poznać niemal pełną ofertę marki Kubota: od ciągników rolniczych, przez maszyny komunalne i profesjonalne kosiarki, aż po implementy, takie jak prasy, zgrabiarki i przetrząsacze, które w Kielcach miały swój polski debiut. – Marka Kubota jest coraz lepiej rozpoznawalna wśród polskich rolników. Podczas targów doświadczyliśmy ogromnego zainteresowania naszymi maszynami. Bywały momenty, że przez stoisko trudno się było przecisnąć, co oczywiście bardzo nas cieszy – mówi Andrzej Sosiński, specjalista ds. marketingu firmy Kubota.

Zainteresowaniem cieszyły się nowości, w tym przedstawiciel nowej serii M7001 – ciągnik M7171 o mocy 170 KM, czy nowe traktory z serii MGX-II, które w sprzedaży pojawią się już w maju br. Na miejscu były po raz pierwszy prezentowane pomarańczowe implementy, m.in. prasę rolującą zmiennokomorową, zgrabiarkę, kosiarkę dyskową i przetrząsacz. Wszystkie wyżej wymienione maszyny oficjalnie zaprezentowano drugiego dnia targów podczas konferencji prasowej. – Nowości nie przyćmiły starszych maszyn cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie model L5040 znajduje nowych nabywców niezależnie od sezonu. Podobnie jest z całą serią M, która oferuje dziś tak szeroki wachlarz mocy, a więc i zastosowań, że każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla Andrzej Sosiński.

Kubota przewidziała również wiele atrakcji do odwiedzających. Na stoisku japońskiego producenta prowadzone były liczne konkursy z nagrodami. Przez cały weekend targowy o doskonałą atmosferę na stoisku dbał Krzysztof Ibisz, który rozdawał liczne nagrody w przygotowanych konkursach sprawdzających wiedzę zebranych na temat marki Kubota i jej produktów. Każdy mógł osobiście porozmawiać ze znanym prezenterem telewizyjnym.

Renata Struzik, źródło: Kubota

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności