ATLAS zaprasza na BUDMĘ

Jak zbudować dom, którego ogrzanie nie będzie kosztować majątku? Albo inteligentny budynek, który sam przysłoni wieczorem rolety, zapali intymne oświetlenie w salonie, włączy nastrojową muzykę? Albo chatę z drewna, która codziennie zachwycać nas będzie czarującym klimatem sosnowego boru? – odpowiedzi na te pytania dostarczy startująca w dniu dzisiejszym dwudziesta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma (Poznań, 11-14 stycznia 2011).

W dniu dzisiejszym, 11 stycznia rozpoczęła się poznańska BUDMA, a na niej IV Glazurnicze Mistrzostwa Polski, organizowane przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy i ATLAS.

12 stycznia (środa), w godz. 10-16, na antresoli w pawilonie 3A, zmierzy się 41 najlepszych glazurników, zwycięzców czternastu eliminacji regionalnych. Będą oni wykonywać pracę konkursową – fragment Stworzenia Adama” Michała Anioła – o wymiarach 60 cm na 80 cm, z materiałów okładzinowych, oczywiście przy użyciu produktów ATLASA.

Zakończenie mistrzostw i ogłoszenie wyników nastąpi dzień później, 13 stycznia (czwartek) o godz. 14, w Iglicy (budynek, nr 11). Autorzy trzech najlepszych prac zostaną uhonorowani m.in. nagrodami rzeczowymi – profesjonalnymi narzędziami glazurniczymi. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.

W imieniu firmy ATLAS serdecznie zapraszam do odwiedzenia stoiska GRUPY ATLAS (antresola, pawilon 3A) i kibicowania glazurnikom.

Wrp.pl, mat. ATLAS