Assistance dla rolników

Ubezpieczenie assistance, czyli dostęp do bogatego zakresu usług pomocy medycznej na terenie Polski, a także specjalistycznych infolinii: prawnej, medycznej, pogodowej oraz Agro Infolinii oferuje posiadaczom Pakietu Planu Agro w Banku BGŻ firma Mondial Assistance.

– Pierwszy na rynku pakiet assistance dla rolników oferowany w ramach bancassurance świadczy o rosnącej świadomości klientów oraz popularności usług pomocowych. Cieszy nas, że docierają one do kolejnych grup, pomagając wciąż nowym osobom w codziennym życiu i pracy – powiedziała Anna Morawska, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Pakiet usług assistance jest bezpłatny. Aby z niego skorzystać wystarczy tylko wypełnić i podpisać deklarację przystąpienia. Wszystkie formalności zajmują kilka chwil. Ubezpieczeniem może zostać objęta każda pełnoletnia osoba, posiadacz Pakietu Plan Agro w Banku BGŻ. Za realizację wszystkich świadczeń odpowiada Centrum Operacyjne Mondial Assistance.

– Rozbudowany zakres usług obejmuje pomoc medyczną, a także dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu dopłat dla rolników, prawa i medycyny. Nowością, uruchomioną specjalnie na potrzeby Planu Agro, jest infolinia pogodowa. Każdego dnia Centrum Operacyjne śledzi zjawiska meteorologiczne w 46 000 miejscowości w Polsce – powiedziała Daria Oleszczuk, zastępca dyrektora departamentu finansowania agrobiznesu w Banku BGŻ.

W ramach pomocy medycznej, ubezpieczony może liczyć na zapewnienie wizyty u lekarza, transport medyczny, wizytę pielęgniarki, organizację procesu rehabilitacyjnego, a także dostawę leków czy sprzętu rehabilitacyjnego. Wszystkie koszty, w granicach limitu 2.000 zł, pokrywa ubezpieczyciel.

Rozbudowane infolinie zapewniają dostęp do specjalistycznej wiedzy. Za ich pośrednictwem można uzyskać informację m.in. o: dopłatach bezpośrednich do gruntów rolnych, funduszach strukturalnych, świadczeniach chorobowych i macierzyńskich, wypadkowych, czy też informacje o prawie gospodarczym. W ramach infolinii medycznej lekarz dyżurny Centrum Operacyjnego odpowie na pytania dotyczące m.in.: lekarstw, przebiegu ciąży czy przygotowywania do zabiegów i badań medycznych.

Informacje dodatkowe:
Grupa Mondial Assistance: interwencja, co 2 sekundy w każdym miejscu świata
Mondial Assistance jest międzynarodowym liderem rynku assistance, ubezpieczeń turystycznych i osobistej opieki. Obecnie zatrudnia ponad 9.350 osób, które porozumiewają się 40 językami, współpracując z siecią 400.000 usługodawców i 180 korespondentów na całym świecie. Z usług Grupy, świadczonych na wszystkich kontynentach, korzysta 250 milionów ludzi, tj. 4% światowej populacji. Grupa Mondial Assistance jest częścią Grupy Allianz.
www.mondial-assistance.com, www.mondial-assistance.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności