ARiMR wybrała firmę, która wydrukuje wnioski spersonalizowane dla rolników

Firma BusinessPoint z Warszawy wydrukuje wnioski, na których rolnicy będą w 2008 r. ubiegać się o płatności do gruntów rolnych. ARiMR rozstrzygnęła przetarg na wykonanie tej usługi. Umowa na druk ponad 1,5 mln. egzemplarzy wniosków spersonalizowanych, za której wykonanie ARiMR zapłaci ponad 3,5 mln zł, została podpisana 19 października br. W poprzedniej kampanii wnioski drukowała firma Unizeto Technologies.

Umowa przewiduje, że druk wniosków spersonalizowanych dla rolników rozpocznie się 10 grudnia br. Wykonawca zobowiązał się, że w ciągu 70 dni kalendarzowych wydrukuje i dostarczy do placówek Poczty Polskiej wszystkie wnioski o dopłaty. Wnioski zostaną dostarczone do rolników o wiele wcześniej niż w kampanii w 2007r. Obecny harmonogram jest zdecydowanie korzystniejszy dla ARiMR niż poprzedni.

W przetargu na druk wniosków z firmą BusinessPoint konkurowały firmy Inforsys oraz Unizeto Technologies. Oferta przedstawiona przez BusinessPoint była najkorzystniejsza. O wyborze tego podmiotu decydował arbitraż Urzędu Zamówień Publicznych.

źródło: ARiMR