fbpx
Strona głównaPozostałeARiMR: Wnioski tylko do 15 maja

ARiMR: Wnioski tylko do 15 maja

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 15 maja 2008 r. mija termin składania przez rolników wniosków o dopłaty bezpośrednie.

W dniach 12 i 13 maja br. biura powiatowe ARiMR będą czynne do godz. 22.00, natomiast w dniach 14 i 15 maja br. do momentu przyjęcia wniosku od ostatniego z oczekujących rolników.
Rolnicy we wszystkich województwach będą mogli składać wnioski o płatności bezpośrednie także w sobotę 10 maja br.
Wprawdzie rolnicy będą mogli składać wnioski jeszcze przez kolejnych 25 dni kalendarzowych – do 9 czerwca 2008 r. – ale muszą się liczyć z faktem, że za każdy dzień roboczy opóźnienia kwota płatności będzie obniżona o 1 proc.
Wniosek o przyznanie płatności należy złożyć w biurze powiatowym ARiMR właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę wnioskodawcy, można też wysłać pocztą.

opr. MS, Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.