ARiMR wciąż przyjmuje wnioski na inwestycje w kilku województwach

Rolnicy mogą nadal składać wnioski na “Modernizację gospodarstw rolnych” w sześciu województwach: lubelskim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim, śląskim i świętokrzyskim, gdyż koperta finansowa w tych regionach nie została wyczerpana. Dziś do godziny 9.00 ARiMR przyjęła łącznie ponad 15 tysięcy wniosków.

W podlaskim OR w Białymstoku oraz w mazowieckim OR w Warszawie w sobotę zostały przekroczone limity koperty finansowej. W związku z tym 12 listopada br. (poniedziałek) jest ostatnim dniem składania wniosków w tych województwach.

Sobota była natomiast ostatnim dniem przyjmowania wniosków w 8 województwach: lubuskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, opolskim, kujawsko-pomorskim i dolnośląskim. Koperty finansowe na poszczególne województwa są zróżnicowane.

Dziś do godziny 9.00 ARiMR przyjęła łącznie ponad 15 tysięcy wniosków. Oznacza to, że w przeciągu godziny ilość wniosków wzrosła o tysiąc. W piątek i sobotę ARiMR przyjęła łącznie 14 tysięcy wniosków. W związku z tym, że nie było już chętnych do składania wniosków w sobotę 10 listopada 2007 r. oddziały regionalne Agencji pracowały do godziny 16.15 – 17.00. Tylko Podlaski OR zakończył pracę w sobotę o godzinie 19.00, z chwilą obsłużenia ostatniego oczekującego na złożenie wniosku rolnika.

źródło: ARiMR
opr. MS
Wrp.pl