fbpx
Strona głównaPolecamyFilmy rolnicze YTArdanowski: Ubolewam, że akurat Polak jest twarzą tego antyrolniczego kierunku polityki unijnej...

Ardanowski: Ubolewam, że akurat Polak jest twarzą tego antyrolniczego kierunku polityki unijnej [video]

Podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa były minister rolnictwa, a obecnie przewodniczący rady ds. rolnictwa przy prezydencie, Jan Krzysztof Ardanowski, nie szczędził gorzkich słów pod adresem kształtu nowej WPR.

– Mnie bardziej interesuje, co będzie się działo z polskim rolnictwem w kolejnych nie tylko miesiącach, ale i latach i dekadach. Czy jesteśmy w stanie przeprowadzić to rolnictwo przez różne zagrożenia. Nie bagatelizując zagrożeń krajowych, uważam, że zagrożenia dla rolnictwa w tej chwili są generalnie wręcz globalne

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem WPR tego okresu czyli tzw. Zielonego Ładu, który jest de facto antyrolniczy, jest zamachem na rolnictwo. Ubolewam, że akurat Polak jest twarzą tego antyrolniczego kierunku polityki unijnej – narzekał Ardanowski.

– Jestem rozczarowany polityką rolną UE, bo jest to katastrofa wspólnej polityki – mówił Ardanowski.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.