APV na wystawie SIMA w Paryżu: wielki sukces !!!

Globalizm jest jednym z kluczowych słów charakteryzujących dzisiejszą działalność przedsiębiorstw. APV zdając sobie sprawę z tego światowego trendu zaprezentowała swoje produkty na jednych z najważniejszych europejskich targów techniki rolniczej – SIMA w Paryżu ( 4 – 8 marca). I odniosła na nich prawdziwym sukces!

APV przystąpiła do konkursu o nagrodę Palmar’s de lInnovation” (co oznacza nagrodę za innowacje), w którym została nagrodzona za elektryczny rozsiewacz dwutarczowy. Nagrodę osobiście odebrał Prezes firmy Pan Jürgen Schöls. Nagrodzone w konkursie zostały tylko przedsiebiorstwa, które wystąpiły z wysoko innowacyjnymi i ekologicznymi produktami – co dla APV oznacza wielki sukces, iż znalazła się w gronie nagrodzonych przedsiębiorstw. Nie zadziwia fakt, że największym zainteresowaniem na targach SIMA cieszył się rozsiewacz dwutarczowy ZS 200 M2, który został nagrodzony “Palmar’s de lInnovation”.
Bezpośrednio po wystawie SIMA APV zaprezentowała swoje produkty na targach AGROTECH w Kielcach (9-11 marca). Wspólnie z dystrybutorem – firma Farmtech Trading prezentowała swoje rozsiewacze i informowa o nich klientów – zarówno sprzedawców maszyn rolniczych jak i rolników. Wśród polskich rolników największym zainteresowaniem cieszył się rozsiewacz Streuprofi Special oraz siewnik pneumatyczny PS 250. Sadowników najbardziej interesował najmniejszy z oferty APV – 40-litrowy KS 40, którym chcą wysiewać “zielony nawóz” w swoich sadach.

redakcja wrp.pl