fbpx
Strona głównaWiadomościApolinarski prezesem polskiego DLG AgroFood

Apolinarski prezesem polskiego DLG AgroFood

Ludwik Apolinarski (na foto w środku), związany dotychczas z firmą John Deere Polska, od 1 kwietnia jest nowym prezesem spółki DLG AgroFood w Poznaniu (firmy córki Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego DLG) – poinformował dzisiaj rzecznik prasowy DLG w Niemczech. Zastąpi na tym stanowisku 65-letniego Georga Boscha, który odszedł na emeryturę. N

Jak poinformował nas Friedrich W. Rach, Apolinarski będzie się zajmował koordynacją działań DLG w Polsce. Chodzi tu w szczególności o działalność w sferze dalszego rozwoju i propagowania wystaw organizowanych pod marką DLG, w tym największych, czyli Opolagra (Nowa Wieś) i AgroTech (Minikowo k/ Bydgoszczy). Będzie również odpowiedzialny za wszystkie dotyczące Polski kwestie, związane z wiodącymi wystawami Agritechnica i EuroTier”.

52-letni L. Apolinarski, jest doskonale znany w świecie agrobiznesu. Przez wiele lat pracował na rzecz przedsiębiorstw związanych z rolnictwem, głównie firm BASF i John Deere. Brał udział w kształtowaniu ich struktur w Polsce. Przez ostatnie lata był szefem działu sprzedaży w firmie John Deere Polska.
Był także wiceprezesem zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu – głównego organizatora wystaw rolniczych Agro Show i Zielone Agro Show.

MS/Wrp.pl
Podpis pod zdjęciem:
Prezydent DLG Carl-Albrecht Bartmer (z prawej) und dr Jochen Köckler, Przewodniczący Rady Nadzorczej DLG-AgroFood (z lewej) witają nowego prezesa DLG-AgroFood Luwika Apolinarskiego.

N”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.