Aplikatory Joskin – teraz ocynkowane

Produkowane w fabrykach Joskin aplikatory są teraz całkowicie ocynkowane – informuje producent. Technologii tej poddawane są wszystkie elementy tych urządzeń, oprócz części roboczych mających kontakt z glebą. Cynkowanie przyczynia się do zwiększenia trwałości maszyn.

Gama aplikatorów Joskin obejmuje aplikatory do łąk (Solodisc i Multi-Action) i aplikatory do upraw (Terrasoc, Terraflex/2 i Terraflex/3). Szerokość robocza tych pierwszych wynosi 3,00-7,74 m, a drugich 2,80-6 m.

Joskin znany jest głównie z produkcji szerokiej gamy wozów asenizacyjnych (beczek). To sztandarowy produkt firmy. W ofercie znajdują się także wywrotki oraz przyczepy do transportu bydła.


Informacje dodatkowe:
Firma Joskin powstała w roku 1968 w Belgii, jako rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się pracami rolnymi. 16 lat później rozpoczęła produkcję sprzętu rolniczego, a konkretnie wozów asenizacyjnych. W Polsce Joskin, rozpoczął działalność w 1999 roku, kupując byłą Fabrykę Domów w Trzciance. W ofercie firmy znajduje się 50 modeli wozów asenizacyjnych, 50 modeli oprzyrządowania dolnego i ponad 700 różnych opcji. Serce firmy Joskin to fabryka w Soumagne w Belgii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności