fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuAplikacja suszowa wreszcie działa poprawnie. Do kiedy składać wnioski?

Aplikacja suszowa wreszcie działa poprawnie. Do kiedy składać wnioski?

Podobno w świcie racjonalnym cudów nie ma. A jednak zdarzył się – aplikacja suszowa zaczęła od 18 sierpnia poprawnie działać. Wcześniej można było wniosek złożyć, ale już z jego potwierdzeniem profilem zaufanym i wysłaniem były kłopoty.

Dziś wszystko działa poprawnie – wniosek można podpisać profilem zaufanym i wysłać o oszacowania  Kto problem rozwiązał? razie ministerstwo i jego służby milczą. Czyżby sprawiła to siła wyższa, czy też znalazł się zdolny spec od tej aplikacji?

Najważniejsze jest to, że aplikacja działa i oby działała jak najdłużej, bo tegoroczne lato nie rozpieszcza rolników – wysokie temperatury skutecznie wyniszczają ich zasiewy, a do tego w ostatnim czasie dochodzą jeszcze ulewne deszcze i burze z gradem.

Dlatego oprócz ciężkiej pracy w polu rolnicy wieczory spędzają przed komputerem wypełniając wnioski o wsparcie za zniszczone plony.

Czasu na złożeniu wniosku jest jeszcze sporo – trzeba go złożyć za pośrednictwem publicznej aplikacji (nie ma innej możliwości) do 15 października br.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.