Aleksandrów Kujawski – Nowy sklep GRENE

System franczyzowy Grene ruszył pełną parą. 14 marca 2012 r. został oficjalnie otwarty 89 punkt w sieci sklepów rolniczo-technicznych. Sklep w Stawkach k. Aleksandrowa Kujawskiego jest drugim sklepem otwartym w systemie franczyzowym GRENE. Następne kilka sklepów przygotowuje się do otwarcia, co jest dowodem silnego zaangażowania firmy w rozwój sieci sklepów detalicznych.

Kierownik Działu Franczyzy GRENE Leszek Niewiedziała mówi – W 2012 roku chcemy poszerzyć liczbę sklepów sieci detalicznej do blisko 100 placówek. Ilość zgłoszeń, napływających od kandydatów potwierdza bardzo duże zainteresowanie naszym systemem. Przyjęta strategia pozwoli nam w kolejnych latach na zbudowanie silnej sieci sprzedaży gotowej zaspokoić potrzeby rolników w Polsce“.

Jak twierdzi Pan Bogumił Trzebiński, właściciel sklepu w Aleksandrowie Kujawskim, do uruchomienia sklepu rolniczo-technicznego GRENE przekonała go sprawdzona i bardzo dobrze rozpoznawalna marka, za którą stoi wieloletnie doświadczenie w wielokanałowym zaopatrywaniu rolnictwa i przemysłu w Polsce. Oferta sklepów jest dopasowana szczególnie do potrzeb rolników, warsztatów mechanicznych, ale także do gospodarstw domowych i działek ogrodniczych. Sklep ten wpisuje się idealnie w potrzeby lokalnego rynku rolniczego Aleksandrowa Kujawskiego i okolic, a przy okazji także w strategię rozwoju sieci sklepów rolniczo-technicznych w województwie kujawsko-pomorskim.
W sklepie będzie można zaopatrzyć się przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.
Sklep będzie działał na blisko 200 metrowej powierzchni, która została zorganizowana wg standardów GRENE i przy użyciu elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej używanej w całej sieci. Różni się on od pozostałych sklepów w sieci tylko tym, że zarządza nim prywatny przedsiębiorca, który w procesie weryfikacji do systemu franczyzowego GRENE spełnił wszystkie stawiane mu warunki.
Wszystkich klientów z okolic powiatu aleksandrowskiego zapraszamy do odwiedzenia nowego sklepu, a Panu Bogumiłowi Trzebińskiemu życzymy wielu sukcesów i spełnienia oczekiwań okolicznych rolników i nie tylko.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 16:00, a w sobotę 8:00 – 14:00
F.H. Lander Bogumił Trzebiński
Stawki, ul. Aleja Marii Danilewicz-Zielińskiej 14
87-700 Aleksandrów Kujawski
tel. 53 589 37 53
e-mail: aleksandrow.kujawski@sklepgrene.pl

Źródło: GRENE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności