Akumulatory hybrydowe dla rolnictwa

AUTOPART S.A. Fabryka Akumulatorów z Mielca , jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek w roku bieżącym akumulatory przeznaczone do ciągników i maszyn rolniczych wyprodukowane w nowoczesnej technologii Hybrid Technology Inside” (technologia hybrydowa).”

Elektroda dodatnia akumulatora wykonana jest ze stopu niskoantymonowego w oparciu o technologię odlewania grawitacyjnego, natomiast elektroda ujemna wykonana jest ze stopu wapniowego w oparciu o technologię cięto-ciągnioną. Do tej pory tradycyjne akumulatory rolnicze miały wszystkie płyty wykonane ze stopu niskoantymonowego.

Dzięki zastosowaniu tej nowatorskiej metody akumulatory rolnicze produkowane przez AUTOPART mają podwyższoną trwałość eksploatacyjną, zmniejszone zużycie wody w trakcie użytkowania, dzięki czemu ograniczono potrzebę częstej kontroli elektrolitu w akumulatorze. Dodatkowo akumulatory hybrydowe mają zwiększoną odporność na samowyładowanie, dlatego istnieje możliwość przechowywania go przez okres kilku miesięcy bez konieczności doładowywania. Ma to szczególne znaczenie zimą, kiedy akumulatory te nie są tak często eksploatowane przez pojazdy rolnicze.

Typy akumulatorów przeznaczonych do ciągników i maszyn rolniczych w technologii hybrydowej: od 110 – 125 Ah/12V SK i 170 Ah/12v- Bizon, od 165 – 230Ah/6V
Akumulatory dostępne są w sieci sklepów firmowych w całej Polsce. Adresy placówek znajdują się na www.autopart.pl. W pełnej ofercie produktów AUTOPART S.A. znajdują się również inne akumulatory hybrydowe do samochodów osobowych i ciężarowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności