Aktualna sytuacja na polach – doradztwo BASF

Skutki bardzo niskich temperatur powietrza (bez okrywy śnieżnej), jakie pojawiły się na przełomie stycznia i lutego są ogromne i dotykają bardzo dużej ilości gospodarstw. W miarę upływu czasu przybywa upraw, które będą musiały być zlikwidowane i w ich miejsce rolnicy będą siali nowe rośliny.

Na stronie BASF, w nowym dziale: Doradztwo i informacje, specjaliści z Działu Wdrożeń i Rozwoju zamieszczają na bieżąco informację, którą mogą być pomocne rolnikom w podejmowaniu decyzji w tym jakże trudnym i intensywnym okresie prac polowych.

Teraz klikając na ten link
http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/doradztwo_i_informacje/doradztwo_main_page.html

znajdziecie Państwo m.in. temat: Aktualna sytuacja na polach BASF. Ocena upraw zbóż i rzepaku, prowadzona przez specjalistów BASF na polach doświadczalnych zlokalizowanych w różnych regionach kraju, może wspomóc decyzje o likwidacji plantacji, która powinna być podjęta dość szybko, ponieważ z dnia na dzień ubywa materiału siewnego oraz – co najważniejsze – zmniejszają się zasoby wody w glebie, co ma duże znaczenie w rejonie słabszych gleb.

Zachęcamy do skorzystania z porad specjalistów BASF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności