Akcja promocyjna Mega Oferta Pichon

Marka Pichon w ostatnich latach zyskała w Polsce ogromne zaufanie klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań związanych z dystrybucją gnojówki, gnojowicy czy obornika.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników wprowadzamy dużą akcję promocyjną o nazwie « Mega Oferta Pichon ». Nasze podstawowe założenia to wzmocnienie udziału produktów Pichon w rynku sprzedażowym i promowanie tych bardzo mocnych i niezawodnych produktów. Promocja zakrojona jest na bardzo szeroką skalę, ponieważ startuje jednocześnie na największych europejskich rynkach m.in. we Francji, skąd wywodzi się marka Pichon – mówi Albert Ciszek, Samson Agro Sales Manager, Region 3. 

Rok 2021 to czas bardzo intensywnej pracy związanej ze wzmocnieniem rozpoznawalności Pichon w Polsce. Jest to już trzecia i największa akcja promocyjna. Zaczęliśmy od małego upominku w lutym i marcu dla każdego klineta, który kupił maszynę Pichon. Kolejną była promocja na oryginalne części zamienne, która wystartowała w kwietniu i potrwa do końca maja.

Główne założenia « Mega Oferty Pichon »

  • Czas trwania 1.05.2021 – 25.06.2021
  • Wszystkie wozy asenizacyjne z dodatkowym rabatem 5%
  • Modele rozrzutników obornika M945, M1250, M1655 zostają gratisowo doposażone w sterownik 2 funkcyjny o wartości ok 10 000 zł
  • Do wszystkich promowanych rozrzutników model kolekcjonerski GRATIS.

Więcej informacji na stronie www.megaoferta-pichon.pl oraz www.pichon-promocje.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności