Agrounia nie zwalnia tempa

Źródło: Facebook/Agrounia

Obornik przed domami posłów i “naznaczanie” parlamentarzystów w ich rodzinnych miejscowościach specjalnymi transparentami – to tylko niektóre formy “podziękowania”, jakie zgotowała przedstawicielom władz Agrounia za poparcie “piątki dla zwierząt”.

– Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu.
Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób. Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okręgu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom.
Nie głos prezesa, a głos społeczeństwa jest ważny! Posłom trochę się pomyliło i za bardzo odlecieli. Skutecznie sprowadzimy ich na ziemie – czytamy w jednym z postów organizacji na Facebooku widniejącym nad filmem, w którym rolnicy wysypują przyczepą obornik przed bramą jednego z posłów.
– Taka kupa obornika powinna być dzisiaj przed domem każdego posła, który sprzeciwił się rolnikom – mówił z kolei obecny podczas tego wydarzenia lider Agrounii, Michał Kołodziejczak.
Już na środę zapowiedziany jest kolejny ogólnopolski protest rolników, podczas którego blokowane będą drogi w całym kraju.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności