fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuAgrounia kończy protest, jednak Kołodziejczak zapowiada nową akcję

Agrounia kończy protest, jednak Kołodziejczak zapowiada nową akcję

Dziś ok. godz. 11 odbyła się konferencja lidera Agrounii Michała Kołodziejczaka kończąca 48-godzinny protest w Chełmie, jednak zapowiedział on nową akcję w postaci kampanii banerowej.

Na początku konferencji Kołodziejczak podziękował wszystkim obecnym podczas protestu rolnikom oraz wyraził zawód wczorajszą rozmową z ministrem rolnictwa Henrykiem Kowalczykiem. – Henryk “Nic nie mogę” Kowalczyk, to on wczoraj taki przydomek sobie zbudował – mówił Kołodziejczak.

– Będziemy obecni wszędzie, nikt nie powie, że nas nie ma – mówił Kołodziejczak o kampanii banerowej.

– Mówią nam, że my nie mamy dzisiaj rozwiązań. Podaliśmy rozwiązania – wrócić cło, zrobić kaucję, korytarz tranzytu dla zboża z Ukrainy. Tego się nie da. Dziś podajemy kolejne rozwiązanie – trzeba wprowadzić certyfikaty na żywność z państw trzecich do Unii Europejskiej – mówił Kołodziejczak.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.