fbpx

AGROTRAVEL 2009

I Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki o nazwie AGROTRAVEL zorganizowane zostaną w dniach 17-19 kwietnia 2009 r. na terenie Targów Kielce. N

Przedsięwzięcie odbędzie się przy współpracy WTO – Światowej Organizacji Turystycznej i Europejskiej Federacji Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej Eurogites oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Organizatorami wydarzenia na szczeblu krajowym są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, a na szczeblu regionalnym: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego oraz Targi Kielce i Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.

Celem jest stworzenie pierwszej w kraju wyspecjalizowanej imprezy targowej pod kątem produktu lokalnego, agroturystyki i turystyki wiejskiej. Targi będą platformą wymiany doświadczeń organizacji pozarządowych wspierających rozwój turystyczny wsi. Najaktywniejszym organizacjom pozarządowym dadzą możliwość prezentacji oferty szerokiemu gronu odbiorców. Ważnym elementem będzie towarzysząca targom Międzynarodowa Konferencja Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Perspektywy rozwoju i promocji turystyki wiejskiej i agroturystyki w Polsce” , warsztaty branżowe oraz wizyty studyjne.

E.G./WRP
na podst. Targi Kielce

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.