fbpx
Strona głównaPozostałeAgrotech w Kielcach

Agrotech w Kielcach

Blisko 500 wystawców i ponad 30 000 zwiedzających z Polski i Europy odwiedzi targi Agrotech oraz Las-Expo, które rozpoczęły się w piątek 14 marca. Kompleks targowy w Kielcach zamieni się tym samym w największą w Polsce wystawę sprzętu rolniczego i leśnego.

Agrotech to impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Od kilku lat targi notują kolejne rekordy – zarówno pod względem liczby wystawców jak i liczby zwiedzających. Na targach Agrotech można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa. Tak jest i w tym roku. Obecni są najwięksi producenci i dilerzy ciągników rolniczych, kombajnów, maszyn uprawowych i pozostałej, niezbędnej w dzisiejszym rolnictwie gamy urządzeń. Oprócz tego wystawiane są maszyny i urządzenia ogrodnicze, środki do produkcji rolnej i inne akcesoria dla rolnictwa.

Powierzchnia wystawiennicza tegorocznych targów Agrotech wynosi 40 tysięcy metrów kwadratowych. Wśród 500 wystawców większość stanowią polskie firmy. Wystawcy zagraniczni stanowią 10%.

Równolegle do targów Agrotech odbywają sie targi leśne Las-Expo. To impreza skierowana dla specjalistów obróbki i wykorzystania drewna. Las-Expo, podobnie jak Agrotech, kładą nacisk na prezentacje najlepszych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w tym przypadku do pozyskiwania, transportu i obróbki drzewa. Impreza ma także za zadanie uwrażliwienie społeczeństwa na problemy lasu.

Obu imprezą towarzyszą wykłady, konferencje, a także konkursy. Szczegóły na stronie internetowej www.targikielce.pl

Wśród 500 wystawców, na targach obecne są także Wiadomości Rolnicze Polska. Zapraszamy na stoisko w hali namiotowej nr 110 (pawilon G).

MS
Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.