Agrotech w Kielcach

Blisko 500 wystawców i ponad 30 000 zwiedzających z Polski i Europy odwiedzi targi Agrotech oraz Las-Expo, które rozpoczęły się w piątek 14 marca. Kompleks targowy w Kielcach zamieni się tym samym w największą w Polsce wystawę sprzętu rolniczego i leśnego.

Agrotech to impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Od kilku lat targi notują kolejne rekordy – zarówno pod względem liczby wystawców jak i liczby zwiedzających. Na targach Agrotech można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa. Tak jest i w tym roku. Obecni są najwięksi producenci i dilerzy ciągników rolniczych, kombajnów, maszyn uprawowych i pozostałej, niezbędnej w dzisiejszym rolnictwie gamy urządzeń. Oprócz tego wystawiane są maszyny i urządzenia ogrodnicze, środki do produkcji rolnej i inne akcesoria dla rolnictwa.

Powierzchnia wystawiennicza tegorocznych targów Agrotech wynosi 40 tysięcy metrów kwadratowych. Wśród 500 wystawców większość stanowią polskie firmy. Wystawcy zagraniczni stanowią 10%.

Równolegle do targów Agrotech odbywają sie targi leśne Las-Expo. To impreza skierowana dla specjalistów obróbki i wykorzystania drewna. Las-Expo, podobnie jak Agrotech, kładą nacisk na prezentacje najlepszych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w tym przypadku do pozyskiwania, transportu i obróbki drzewa. Impreza ma także za zadanie uwrażliwienie społeczeństwa na problemy lasu.

Obu imprezą towarzyszą wykłady, konferencje, a także konkursy. Szczegóły na stronie internetowej www.targikielce.pl

Wśród 500 wystawców, na targach obecne są także Wiadomości Rolnicze Polska. Zapraszamy na stoisko w hali namiotowej nr 110 (pawilon G).

MS
Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności