Agrotech 2016 w obiektywie Wiadomości Rolniczych Polska

Targi Agrotech w pełni. Przez pierwsze dwa dni na terenie wystawowym Targów Kieleckich pojawiło się mnóstwo zwiedzających. – Sezon rolniczy powinien zaczynać się od odwiedzenia targów Agrotech w Kielcach – podkreślał Rafał Romanowski, podsekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa.

Już od piątku, 18.marca w Kielcach trwają targi Agrotech. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to rekordowy rok. I nie jest to czcze gadanie – tegoroczna powierzchnia wystawowa została powiększona  poza halami, zostały dostawione namioty wystawowe. Poza nimi, również na zewnątrz producenci prezentują swoją ofertę.

Na miejscu obecni są chyba wszyscy najwięksi producenci maszyn rolniczych: Case IH, Claas, John Deere, Kubota, New Holland, Ursus, czy Zetor. Ale nie tylko… Kto jeszcze? Warto samemu się przekonać.

Poza wystawą, Targi Kielce zapewniły szereg wykładów towarzyszących imprezie. Jak co roku, zostały przyznane wyróżnienia i medale targów dla najlepszych maszyn i urządzeń rolniczych oraz dla wyróżniających się odmian w produkcji roślinnej. W uroczystej gali wziął udział, m.in. podsekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa Rafał Romanowski i europoseł Czesław Siekierski.

Targi Agrotech potrwają do 20.marca. Wiadomości Rolnicze Polska również są na nich obecne. Zapraszamy na nasze stoisko: hala I, nr: 58 oraz hala L nr 61.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności