Agrosukces nie jedno ma imię

,,Ludzi Rolnictwa i Agrobiznesu – AgroSukces niejedno ma imię” – to nazwa seminarium jakie 9 października o godzinie 11.30 w Ministerstwie Gospodarki (w Sali Pod Kopułą) organizuje Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

Jak udało się nam dowiedzieć tematem spotkania będzie między innymi konkurencyjność polskiego sektora rolno-spożywczego w warunkach globalizacji. W programie przewidziane jest wystąpienie Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, prezentacja nt. „Konkurencyjność polskiego sektora rolno-spożywczego w warunkach globalizacji” – prof. Andrzej Kowalski, dyrektor IERiGŻ, wręczenie Odznak Honorowych „Za zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” oraz dyskusja i Koktajl.

Poniżej prezentujemy listę osób, którym zostały nadane – przez Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego – Odznaki „Zasłużony dla Rozwoju Gospodarki RP”. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się 9 października o godz. 12.00 w Ministerstwie Gospodarki

1 Tadeusz Badach, OSM Krasnystaw
2 Iwona Bigońska, Hortulus Dobrzyca
3 Janusz Borkowski, KFMR „Krukowiak” Brześć Kuj.
4 Maria Czwojdrak, ŚSM „Jana” Środa Wlkp.
5 Andrzej Dębski, Szkółka „Bracia Dębski” Młynki
6 Marian Ilnicki, Spółdzielcza Agrofirma Witkowo
7 Roman Jagieliński, Grupa Producentów Owoców „Roja” Regnów
8 Janusz Kasztelewicz, „Sądecki Bartnik” Stróże
9 Henryk Kowalczyk, PPUH Henryk Kowalczyk Bargły
10 Grzegorz Krasoń, Grupa Producentów Rozsad Warzyw Piaski
11 Lech Krukowski, Victoria Cymes Wałcz
12 Czesław Kryszkiewicz, HZZ Osowa Sień
13 Jan Krzemiński, BIN Aleksandrów Kuj.
14 Lucjan Kurowski, Szkółka Kurowscy Końskowola
15 Sławomir Lenarcik, ZM Lenarcik Gotardy
16 Stanisław Lesień, Stan Czajków
17 Tadeusz Łuczak, A-Lima Bis Środa Wlkp.
18 Sergiusz Martyniuk, Pronar Narew
19 Mirosław Mazuruk, WR-SRH Bronisze
20 Teresa Mokrysz, Mokate Ustroń/Żory
21 Krzysztof Nozderka, C. Olsen Trading Warszawa
22 Tadeusz Peciakowski, Pek-Mont Bielsk
23 Jerzy Piórkowski, Ubojnia Drobiu Piórkowscy Wola Cyrusowa
24 Wojciech Pysiak, Gospodarstwo Rolne Zdziechów
25 Andrzej Remisiewicz, Trans-Rol Kruszewo Wypychy
26 Janusz Skowroński, Tewes Bis Barczewo
27 Józef Sztorc, Hortino, Leżajsk
28 Józef Szymkowiak, Fermy Drobiu Szymkowiak
29 Mieczysław Zaremba, Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Bądeczu