fbpx
Strona głównaWiadomościAgrorewolucje 3 sezon

Agrorewolucje 3 sezon

Pod koniec maja w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez CIECH Sarzyna wraz z Grupą Azoty oraz firmą INTERMAG, a jej tematem była premiera najnowszego, trzeciego sezonu programu „Agrorewolucje”, czyli innowacyjnego internetowego programu skierowanego do rolników i ich rodzin. W programie zostaną zaprezentowane przemiany 3 polskich gospodarstw rolnych, które z mało rentownych zmienią się w produktywne, opierające się na nowoczesnych technologiach uprawy.

W pierwszym sezonie programu zrealizowano 34 odcinki, w 2 sezonie pojawiły się na kanale również 34 główne odcinki i 14 materiałów wideo. W nowej edycji pojawi się zupełnie nowy format krótkich filmików, dzięki którym będzie można obserwować postępy i rozwój wybranych gospodarstwa. Ekspertami wspierającymi swoją wiedzą uczestników Agrorewolucji są trzy polskie firmy i należą do nich Grupa Azoty, która jest drugim największym producentem nawozów wieloskładnikowych i azotowych w UE; Ciech Sarzyna, który jest największym polskim producentem środków ochrony roślin oraz Intermag specjalizujący się w produkcji nawozów dolistnyc i biostymularorów.

Do programu może zgłosić się każdy polski rolnik, który chce zwiększyć produktywność i zyskowność swojego gospodarstwa. Aby wziąć udział w programie rolnik musi wypełnić ankietę, która jest dostepna na stronie agrorewolucje.pl, przygotować film trwający nie więcej niż 5 minut, w którym oprowadzi i przedstawi swoje gospodarstwo, opowie o sobie i swojej rodzinie, pokaże najmocniejsze i słabsze strony gospodarstwa. Po przygotowaniu wideo należy go umieść na stronie www.wetransfer.com, a wygenerowany link przesłać w formularzu zgłoszeniowym lub mailowo na adres: agrorewolucje@gmail.com podając w tytule maila swoje imię i nazwisko. Organizator przyjmuje zgłoszenia do programu do 12 czerwca 2022. 3 gospodarstwa, które przejdą proces rekrutacji otrzymają środki i nawozy o wartości ponad 150000 zł

Głównym celem Agrorewolucji jest edukacja rolników oraz promocja efektywnego wykorzystania polskich produktów do nawożenia, dokarmiania i ochrony roślin. Program będzie można śledzić między innymi na kanale YouTube, oraz na stronie www.agrorewolucje.pl .

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.