fbpx

AGROPROMOCJA

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-7 września 2014 r., tradycyjnie w Nawojowej koło Nowego Sącza.

AGROPOROMOCJA jest największą wystawą rolniczą w regionie. Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie produkcji rolnej, ekologii, ochrony środowiska, przetwórstwa rolno-spożywczego, ogrodnictwa, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego i budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i nawozów, pasz, dodatków paszowych, jak również dziedzictwa kulturowego i folkloru małopolskiej wsi oraz żywności produkowanej metodami ekologicznymi. Podczas Wystawy swój dorobek, wyroby i usługi zaprezentuje blisko 400 firm z branż rolniczych i około rolniczych. Ponadto w AGROPOROMOCJI 2014 udział wezmą takie podmioty i wystawcy indywidualni jak: twórcy rzemiosła ludowego, właściciele gospodarstw agroturystycznych, pszczelarze, urzędy gmin promujące swój region, placówki naukowe, banki, wydawnictwa pism branżowych, instytucje obsługi rolnictwa.
Najciekawsze stoiska wystawiennicze AGROPROMOCJI zostaną wyróżnione i nagrodzone.

Najciekawsze stoiska wystawiennicze AGROPROMOCJI zostaną wyróżnione i nagrodzone.
W sobotę, podczas uroczystego rozpoczęcia Wystawy nastąpi rozstrzygnięcie wojewódzkich konkursów "Agroliga" i "Zielone lato". Wystawie towarzyszyć będą koncerty zespołów folklorystycznych.
Corocznie Wystawę, podczas dwóch dni trwania, odwiedza około 30 – 40 tys. zwiedzających.

Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w Wystawie przyniesie wymierne korzyści dla wystawców i rolników oraz przyczyni się do nawiązania owocnych kontaktów handlowych i osobistych.

Z poważaniem Organizatorzy Wystawy Rolniczej AGROPROMOCJA 2014

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.