fbpx
Strona głównaAGROPROMOCJA
Array

AGROPROMOCJA

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-7 września 2014 r., tradycyjnie w Nawojowej koło Nowego Sącza.

AGROPOROMOCJA jest największą wystawą rolniczą w regionie. Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie produkcji rolnej, ekologii, ochrony środowiska, przetwórstwa rolno-spożywczego, ogrodnictwa, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego i budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i nawozów, pasz, dodatków paszowych, jak również dziedzictwa kulturowego i folkloru małopolskiej wsi oraz żywności produkowanej metodami ekologicznymi. Podczas Wystawy swój dorobek, wyroby i usługi zaprezentuje blisko 400 firm z branż rolniczych i około rolniczych. Ponadto w AGROPOROMOCJI 2014 udział wezmą takie podmioty i wystawcy indywidualni jak: twórcy rzemiosła ludowego, właściciele gospodarstw agroturystycznych, pszczelarze, urzędy gmin promujące swój region, placówki naukowe, banki, wydawnictwa pism branżowych, instytucje obsługi rolnictwa.
Najciekawsze stoiska wystawiennicze AGROPROMOCJI zostaną wyróżnione i nagrodzone.

Najciekawsze stoiska wystawiennicze AGROPROMOCJI zostaną wyróżnione i nagrodzone.
W sobotę, podczas uroczystego rozpoczęcia Wystawy nastąpi rozstrzygnięcie wojewódzkich konkursów "Agroliga" i "Zielone lato". Wystawie towarzyszyć będą koncerty zespołów folklorystycznych.
Corocznie Wystawę, podczas dwóch dni trwania, odwiedza około 30 – 40 tys. zwiedzających.

Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w Wystawie przyniesie wymierne korzyści dla wystawców i rolników oraz przyczyni się do nawiązania owocnych kontaktów handlowych i osobistych.

Z poważaniem Organizatorzy Wystawy Rolniczej AGROPROMOCJA 2014

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.