Agromek 2014 z WRP

W tym roku Targi Agromek 2014 organizowane są 25 – 28 listopada w MCH Messecenter Herning w Danii. Zapraszamy do uczestnictwa w targach wraz z Wiadomościami Rolniczymi Polska.

Na targach zobaczyć można najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze, testowane są ciągniki i opryskiwacze, które przechodzą próbne przejazdy. Odbywają się konferencje tematyczne, ponadto można zapoznać się z nowymi usługami i uzyskać fachowe doradztwo. Zainteresowaniem cieszy się wystawa bydła. Przede wszystkim cenna wydaje się być możliwość nawiązania kontaktów, które mogą zaowocować dalszą współpracą w przyszłości.

W Danii mieszka 5,59 mln ludzi (Bank Światowy 2012), rolnicy wytwarzają rocznie żywności wystarczającej dla zaspokojenia potrzeb 15 mln osób. Dwie trzecie produkcji rolniczej przeznaczone jest na eksport do ponad 100 krajów na świecie, tylko połowa z tego trafia na rynki państw Unii. Dania jest zatem krajem dobrze radzącym sobie wymagającej gospodarce rolnej. Żeby utrzymać wysoki poziom gospodarstw duńscy farmerzy nawiązują kontakty i poznają nowe rozwiązania m.in. na targach Agromek.

W edycji w 2012 roku swoje rozwiązania w branży prezentowało 532 wystawców. Targi odwiedziło nieco ponad 45 tys. osób w tym 5,6 tys. stanowili obcokrajowcy. Blisko połowa zwiedzających nawiązała kontakty biznesowe i w 98% zamierza ponownie wziąć udział w Agromek.

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności