fbpx
Strona głównaFirmy i produktyAgrochem Puławy wyłącznym dystrybutorem produktów Compo Expert w Polsce

Agrochem Puławy wyłącznym dystrybutorem produktów Compo Expert w Polsce

Agrochem Puławy od stycznia br. został wyłącznym dystrybutorem produktów Compo Expert na terenie Polski i tym samym poszerzył portfolio produktowe o nawozy granulowane z inhibitorem nitryfikacji, nawozy dolistne i specjalistyczne.

Współpraca z Compo Expert umożliwi dystrybutorowi nawozów Grupy Azoty dotarcie do szerszego grona odbiorców, głównie w sektorze ogrodniczo-sadowniczym.

– Decyzja o włączeniu produktów Compo Expert do oferty Agrochem Puławy z opcją wyłączności na terenie Polski to naturalny krok w kierunku rozwoju portfolio produktowego wiodącego dystrybutora nawozów w Polsce, który jest częścią Grupy Azoty. Połączone siły sprzedażowe dwóch spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej oraz fachowe doradztwo techniczne to gwarancja zachowania wysokiego standardu usług i produktów, które dostarczamy rolnikom – mówi Tomasz Hryniewicz, wiceprezes zarządu Grupa Azoty S.A., prezes zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.

Compo Expert to międzynarodowa firma posiadająca swoje biura sprzedaży w 22 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, a także w Azji i Afryce. Spółka jest producentem wysokiej jakości, specjalistycznych nawozów i biostymulatorów, a produkcja odbywa się w czterech własnych fabrykach w Krefeld (Niemcy), La Vall d’Uixó (Hiszpania), Deinze (Belgia) i Patras (Grecja).

Compo Expert oferuje bezpieczne rozwiązania do produkcji owoców, warzyw, upraw polowych, do utrzymania muraw sportowych, terenów rekreacyjnych i zieleni publicznej, a także szkółek i roślin ozdobnych. W portfolio spółki znajdują się specjalistyczne nawozy mineralne i stabilizowane, nawozy o spowolnionym i kontrolowanym uwalnianiu, nawozy rozpuszczalne w wodzie i płynne, a także biostymulatory i produkty poprawiające kondycję gleby.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.