Agroakademia BASF 2017

Już po raz czwarty na terenie całej Polski firma BASF zorganizowała pod nazwą “Agroakademia BASF 2017” cykl  14 konferencji zimowych (styczeń-luty), w których wzięło udział ponad 1500 rolników z całej Polski. Praktyczną kontynuacją zimowych spotkań będzie  zaplanowane w maju i czerwcu warsztaty polowe.

Jak łagodzić skutki wymarznięć i skutecznie monitorować pola? Jak dbać
o architekturę łanu, a także jak osiągnąć przewagę poprzez właściwy siew, nawożenie, profesjonalną ochronę i odpowiedni sprzęt? Wymienione zagadnienia były tematem wykładów ekspertów podczas zimowych konferencji. Teraz przyszedł czas na zweryfikowanie teorii na polu. W czasie warsztatów będzie można obejrzeć odmiany zbóż, rzepaku i kukurydzy (LG), efekty nawożenia (ADOB i K+S), przetestować maszyny i urządzenie rolnicze (John Deere Polska), a przede wszystkim sprawdzić efekt działania środków ochrony roślin, w tym nowego regulatora wzrostu Medax® Max  – – mówi Marta Zawadzka – koordynator AGRO AKADEMII.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej: http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/agro_akademia.html.

Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowy program, terminy
i lokalizacje są dostępne także na stronie internetowej organizatorów.

Źródło: BASF