AGRO-TECH Minikowo zaprasza

XXXII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe i X Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych – specjalistyczna wystawa dla producentów rolnych i ekspertów z branży – odbędą się w tym roku w dniach 4-5 lipca na terenie KPODR w Minikowie.

O dużym znaczeniu imprezy świadczy również stale rosnąca liczba zwiedzających. W ubiegłym roku wystawę obejrzało 40 tysięcy osób, głównie producentów rolnych, a swoje produkty, aktualne trendy i nowości zaprezentowało 471 wystawców.

Już po raz dziesiąty na targach AGRO-TECH zaprezentowane i nagrodzone zostaną najlepsze zwierzęta hodowlane z całego regionu. Na jubileuszowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych zaprezentowane zostaną: bydło ras mlecznych i mięsnych, świnie, owce, kozy, zwierzęta futerkowe i drób. Ponad 80 hodowców zaprezentuje na wystawie i na ringu około 400 zwierząt.

Wyjątkową atrakcją imprezy będą pokazy zastosowania GPS, maszyn do uprawy gleby, rozsiewaczy nawozów i opryskiwaczy. Imprezę będą oceniać i komentować dziennikarze pism fachowych oraz sami rolnicy.
Na zakończenie pokazów zwiedzający będą mieli możliwość dyskutowania z ekspertami i specjalistami w dziedzinie teorii i praktyki na temat efektywności prezentowanych maszyn.
Współorganizatorem wystawy jest DLG AgroFood, instytucja o wieloletnim doświadczeniu w organizacji wystaw rolniczych.

W imieniu Organizatorów zapraszamy do Minikowa oraz na stoisko Wiadomości Rolniczych Polska!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności