fbpx

Agro-Tech, Dni Pola oraz Wystawa Zwierząt Hodowlanych – KPODR zaprasza do Minikowa

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na wydarzenia, które zainteresują wszystkich rolników. W weekend 6-7 lipca odbędą się tam Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe Agro-Tech, Kujawsko-Pomorskie Dni Pola oraz Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Oficjalne otwarcie wydarzeń targowych w sobotę 6 lipca poprzedzi “Wycena bydła mlecznego. Wybór superczempionów” w godz. 8:30-12:00. Oprócz tego wydarzenia w niedzielę 7 lipca o godz. 10:00 na ringu odbędzie się również Konkurs Młodego Hodowcy, w którym cielęta będą prezentowane przez dzieci hodowców, i wręczenie nagród połączone z pokazem nagrodzonych zwierząt (superczempiony, czempiony i wiceczempiony).

Samasz loteria - baner

W sobotę 6 lipca w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji będzie miała miejsce debata pt. “Rolnictwo dziś i jutro” – udział w niej ma wziąć minister rolnictwa Czesław Siekierski oraz przedstawiciele związków branżowych i organizacji działających na rzecz rolnictwa.

W niedzielę 7 lipca w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie odbędą się “Dni Pola”.

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbędą się pokazy zielonkowe, w których prezentowane będą maszyny rolnicze uznanych firm.

Wydarzeniom towarzyszyć będą prezentacje ofert ponad 250 wystawców.

źródło i więcej informacji: KPODR w Minikowie

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.