Agro Show już za miesiąc

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show. Jest to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. W tym roku zostanie zorganizowana już po raz dziewiętnasty. Impreza odbędzie się w dniach 22-25 września w Bednarach koło Poznania. Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Agro Show to najbardziej oczekiwana każdego roku impreza branżowa, postrzegana jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych polskich oraz zagranicznych marek, a także produktów i usług dla rolnictwa – mówi Michał Spaczyński z Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, organizatora wydarzenia. – Podczas czterech dni Wystawy rolnicy będą mogli zapoznać się z kompleksową ofertą niemal 800 wystawców. Ponadto będą mieli możliwość spotkania się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji oraz agencji, związanych z branżą rolniczą. Spośród innych wystaw branżowych, AGRO SHOW wyróżnia przede wszystkim otwarta przestrzeń – 120 ha na terenie lotniska Bednary, która daje niemal nieograniczone możliwości prezentacji maszyn. Do dyspozycji będziemy mieli ponownie aż 150 tys. m² powierzchni wystawienniczej – podkreśla.

Maszyny i urządzenia rolnicze będzie można zobaczyć nie tylko na tradycyjnych stoiskach, ale również podczas pracy na polu. Główną częścią pokazów będą prezentacje maszyn na ringu, gdzie zgłoszone do pokazów maszyny zaprezentują się w dynamicznym show, przy profesjonalnym komentarzu zaproszonych ekspertów.

Na przestrzeni lat AGRO SHOW stało się ważną platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. PIGMiUR od wielu lat kładzie duży nacisk na edukację i szerzenie fachowej wiedzy branżowej. Podczas AGRO SHOW 2017 w Bednarach odbędą się finały organizowanych przez Izbę ogólnopolskich konkursów „Mechanik na Medal” (VI edycja), „Młody Mechanik na Medal” (V edycja), „Serwis na Medal” (V edycja), a także ciekawe seminaria branżowe i kolejna „Agro Debata”.

Wystawa została zorganizowana po raz pierwszy w 1999 roku. Od tamtej pory, organizator podczas każdej kolejnej edycji wprowadza ulepszenia i nowości. AGRO SHOW cały czas się rozwija, stając się coraz bardziej przyjazne dla wystawców i odwiedzających, dzięki udogodnieniom i atrakcjom, takim, jak:

  • bezpłatny parking, wstęp i katalog wystawy,
  • linie meleksowe, kursujące po stałych trasach na terenie wystawy,
  • punkty informacyjne,
  • mobilny bankomat,
  • bezprzewodowy dostęp do internetu,
  • i wiele innych.

Źródło: PIGMiUR