fbpx

AGRO SHOW 2022

Przed nami kolejna edycja największych plenerowej wystawy rolniczej w Europie, czyli AGRO SHOW, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Tradycyjnie odbędzie się ona w Bednarach w dniach 23-25 września. 

Tegoroczne AGRO SHOW, tak jak w zeszłym roku potrwa trzy dni. Wystawiać się będą najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Pojawią się wystawcy z zagranicy: m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji, Ukrainy, Włoch. Jak podaje organizator od samego początku celem wystawy było i jest stworzenie okazji polskim rolnikom, by mogli zapoznać się osobiście z najnowocześniejszymi technologiami w branży rolniczej.

Stałym punktem Agro Show są pokazy maszyn i ich możliwości podczas pracy, których i tym razem nie zabraknie. Jest to bowiem świetna weryfikacja i pomoc w podejmowaniu ewentualnych decyzji zakupowych. Zdaje sobie z tego też sprawę producenci, dlatego dokładają starań i wysiłków, by jak najlepiej zaprezentować swoje produkty. W tym roku organizator zaplanował pokazy pojazdów autonomicznych oraz maszyn do nawożenia organicznego i wapnowania.

Atutem targów jest możliwość porównania w jednym miejscu, w jednym czasie oferty wielu producentów. Nic, nawet najbardziej wymyślne technologie cyfrowe, nie zastąpią możliwości bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami producentów, zobaczenia na własne oczy oferowanych urządzeń, uzyskania na miejscu odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Oferta w branży jest niezwykle bogata, a o wyborze często decydują niuanse. Każdy, kto planuje zakupy i inwestycje w swoich gospodarstwach, powinien proces decyzyjny rozpocząć właśnie od zapoznania się z jak najszerszą gamą maszyn i urządzeń. W Bednarach jest do tego idealna okazja i warunki.

Wystawa AGRO SHOW to nie tylko stoiska firm, to również imprezy i wydarzenia towarzyszące, których w tym roku nie zabraknie. W piątek odbędzie się finał pierwszej edycji konkursu Student na Medal, który organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W sobotę natomiast o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal. Praktycznie każdego dnia będzie można wziąć udział w towarzyszących wydarzeniu seminariach i wykładach.

Najważniejszą zmianą dla planujących odwiedzić targi jest to, że po raz pierwszy w swojej historii będzie ona biletowana. Bilety są dostępne na platformie ebilet.pl, a wszelkie informacje z tym związane będą również dostępne na stronie www.agroshow.pl. Wejście na targi jest biletowane, ale na przyjezdnych własnymi samochodami, czekać będą bezpłatne parkingi.

Wiadomości Rolnicze Polska znajdziesz na stoisku nr 69

Porozmawiaj o nawożeniu z naszym ekspertem

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.