Agro Show 2017

Agroshow

Już po raz dziewiętnasty w Bednarach w województwie wielkopolskim w dniach 22 – 25 września 2017 roku odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW.

Impreza organizowana przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych należy do największych w Europie plenerowych wystaw rolniczych. Swój udział w tym roku w Bednarach zapowiedziało już 800 wystawców z 20 krajów Organizatorzy spodziewają się blisko 150 tys. odwiedzających z kraju i zagranicy. Na wszystkich zwiedzających będą czekać bezpłatne parkingi i katalogi wystawy, a grupy zorganizowane mogą liczyć na zwrot kosztów dojazdu na wystawę ze strony PIGMIUR.

Podczas trwania wystawy, jak każdego roku, rolnicy będą mieli możliwość uzyskania wyczerpujących informacji w jednym z punktów doradczych agend rządowych, w tym między innymi: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, KRUS, AR i MR i KOWR

W trakcie AGRO SHOW od piątku do niedzieli na specjalnie przygotowanych poletkach pokazowych będzie można zobaczyć ciągniki i maszyny podczas pracy, a także osobiście sprawdzić ich działanie. Zwiedzający dostaną wyjątkową okazję do porównania różnych rozwiązań technicznych i poznania ich wpływu na jakość pracy maszyn, czy nawet testowania różnych technologii.

Zgodnie już kilkuletnią tradycja odbędzie się również podsumowanie Ogólnokrajowego konkursu “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” oraz finały i rozstrzygnięcia konkursów organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych(Mechanik na Medal i Młody Mechanik na Medal.

Źródło: PIGMUR