fbpx
Strona głównaAgro Pomerania Barzkowice
Array

Agro Pomerania Barzkowice

Jubileuszowo w Barzkowicach Około 900 firm, blisko 130 tys. zwiedzających – a wszystko to w ciągu 3 dni na 36 ha powierzchni
– tak wyglądały jubileuszowe
XXV Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA.


   To już właściwie barzkowicka tradycja – jak by nie wyglądał początek września, tak w drugi weekend nad Barzkowicami, zza chmur wychyla się słońce i już wiadomo, że targi będą udane. Dopisała pogoda, dopisali wystawcy i zwiedzający – Barzkowice odwiedziło około 130 tys. osób. I na pewno wyjechali usatysfakcjonowani, bo jako organizatorzy postarali się o szereg atrakcji.

   Rolnicy mogli obejrzeć najnowszy sprzęt rolniczy nie tylko na placu, ale i podczas pokazów polowych, kupić nawozy, środki ochrony roślin, środki do produkcji zwierzęcej, pasze.

   Konferencja nt. roli odnawialnych źródeł energii w rozwoju obszarów wiejskich i energetyki rozproszonej, I Międzynarodowa Wystawy Bydła Mlecznego, Pokaz Zwierząt Hodowlanych, IX Zachodniopomorska Wystawa Hodowlana Koni, XVIII Zawody Jeździeckie w Skokach, Pokaz Psów Myśliwskich, Pokaz ptaków hodowlanych ozdobnych oraz królików, Konkurs Młodego Hodowcy, pokaz florystyczny, Biegi przełajowe młodzieży, Przegląd Kapel Ludowych, Dożynki Wojewódzkie, Korowód wieńców dożynkowych, VII Międzynarodowa Wystawa Rękodzielnictwa, Wystawa Twórców Ludowych, Wystawa Malarska, warsztaty decoupade i garncarskie – to główne atrakcje imprezy. Można by jeszcze długo tak wymieniać…

   Dyrektor Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, dr inż. Irena Agata Łucka kolejny raz, podsumowując zorganizowaną przez ZODR imprezę, mogła więc powiedzieć: kolejna edycja, kolejny sukces… A kto choć raz w Barzkowicach gościł, ten wie, że oprócz transakcji finansowych i możliwości nawiązania nowych kontaktów handlowych, wizyta na targach to także okazja, dla całych rodzin, do miłego i atrakcyjnego spędzenia czasu, przy pysznym, regionalnych potrawach i dźwiękach muzyki. Słowem: kto nie był – niech żałuje i koniecznie zawita do Barzkowic w przyszłym roku w dniach 6-8 września.

 Informacje dotyczące Targów można uzyskać pod numerami:
Biuro Targowe:
Agnieszka Bołtryk – 91-479-40-44
Ewelina Gielmuda – 91-479-40-59

Komisarz Targów:
Barbara Brygman -91-479-40-50

http://www.zodr.pl/targi_rolne.html

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.