Agro-Park 2014

25 października na terenie Targów Lublin rozpocznie się najważniejsze wydarzenie dedykowane rolnikom z Polski Wschodniej.

Agro-Park to targi o ustabilizowanej pozycji na rynku wydarzeń targowych dla sektora rolniczego. Od 7 lat pokazują swój wzrastający potencjał zarówno poprzez rozwijające się grono wystawców, jak i coraz większą grupę zwiedzających. To efekt nieustannej pracy nad formułą wydarzenia, która w zamierzeniu organizatorów przedsięwzięcia – Targów Lublin i Międzynarodowych Targów Poznańskich – ma stanowić dla producentów i dystrybutorów płaszczyznę prezentacji sprzętu dla rolnictwa, a jednocześnie ma być impulsem do rozwoju tego sektora poprzez wskazania nowoczesnych rozwiązań w zakresie uprawy roślin czy chowu zwierząt.
Tegoroczna edycja, jak wskazuje Łukasz Rachubiński Dyrektor Projektu, będzie rekordowa. Przede wszystkim będzie to pierwsza ekspozycja, która w pełni wykorzysta potencjał powierzchni wystawienniczej Targów Lublin rozbudowany w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.
Na łącznej powierzchni 17 tys. m2 pojawi się blisko 200 wystawców – producentów, dystrybutorów i importerów nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa z zakresu technik uprawy, hodowli oraz sadownictwa. Na targach zaprezentowanych zostanie łącznie 20 światowych marek ciągników.

AT za organizatorami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności