Agrifac: Adam Kłoda jako Sales Manager Poland

Od marca 2011 r. Agrifac rozpoczął współpracę z Panem Adamem Kłoda jako Sales Manager Poland.

Adam Kłoda o sobie:
Po ukończeniu Akademii Rolniczej rozpocząłem pracę u dilera John Deere – w firmie Drees Agrotechnik w marcu 1997. Przez siedem lat związany byłem z tą marką. Był to czas, w którym zdobyłem doświadzczenie i poznałem najnowsze technologie stosowane w nowoczesnym rolnictwie.

Potem związałem się z firmą Lemken, która w tym czasie do swojej oferty wprowadzała nową grupę produktów – opryskiwacze polowe. Było to dla mnie szczególnie interesujące zadanie, aby wypromować opryskiwacze w firmie ewidentnie kojarzonej z maszynami do uprawy gleby i siewu. W ciągu kilku lat kosekwentnie prowadzonych pokazów polowych, udziału w targach krajowych i regionalnych, zaangażowaniu wielu osób i przede wszystkim współpracy z profesjonalnymi dilerami zadanie zostało wykonane.

W marcu 2011 roku rozpocząłem pracę jako przedstawiciel na Polskę holenderskiej firmy Agrifac Machinery BV. Zgodnie ze swoim doświadczeniem jestem przekonany, że Polska jest przyszłościowym rynkiem dla maszyn marki Agrifac. Mamy wielu rolników w kraju, którym można przypisać slogan: Agrifac for growers” – co oznacza, że klienci firmy Agrifac to ludzie z wizją przyszłości, nastawieni na rozwój.

Mamy zamiar uczestniczyć we wszystkich ważnych targach rolniczych w Polsce, przeprowadzać polowe pokazy pracy maszyn, spotykać się i utrzymywać najlepsze relacje z klientami. Mamy również zamiar rozbudować sieć dealerską, aby być w najlepszym kontakcie z klientami Agrifac.

Panu Adamowi życzymy wielu sukcesów

Agrifac Machinery B.V to przedsiębiorstwo, w którego skład wchodzą zakład produkcyjny w Steenwijk (Holandia) oraz firmy, wspierające główną przedsiębiorstwo, w Cambridgeshire (Wielka Brytania) i Moskwie (Rosja). Od grudnia 2008 roku nowymi właścicielami firmy są Peter Millenaar i Ton Verhoeven. Natomiast osobą, która stoi za unikalnymi rozwiązaniami, jest pracujący w firmie od wielu lat Doeko Blaauw. Wraz ze swoim zespołem skupia się on nie tylko nad dalszym rozwijaniem technologii, ale przede wszystkim nad dobrym kontaktem z klientami. Klientami, którzy mogą polegać na siedemdziesięcioletnim doświadczeniu firmy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności