fbpx
Strona głównaTechnikaAgencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt. Są też przyczepy rolnicze

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt. Są też przyczepy rolnicze

Przetargi oddziałów Agencji Mienia Wojskowego uznawane są często za dobre okazje do zakupu sprzętu, czasem także rolniczego, za niewygórowaną cenę. Sprawdzamy, co ma do zaoferowania AMW.

Dzisiaj w Oddziale Regionalnym AMW z Zielonej Górze odbędzie się przetarg na 3, 3,5-tonowe przyczepy D-46. Pochodzą one z lat 1980, 1987 i 1988. Dwie z nich wyposażono w plandeki z wysokim stelażem. Wszystkie trzy zostały wystawione na sprzedaż za 3200 zł każda.

fot. AMW

Tym razem na przetargach zabrakło “ciężkiego” sprzętu rolniczego, jednak znajdzie się coś dla majsterkowiczów, np. szlifierka stacjonarna SO-300 z 1975 r za 400 zł. To z kolei oferta AMW z Wrocławia.

fot. AMW

Jeżeli komuś potrzebna jest waga towarowa, proszę bardzo. AMW we Wrocławiu oferuje wagę z Lubelskiej Fabryki Wag o udźwigu 1000 kg za 500 zł.

fot. AMW

Jeżeli ktoś potrzebuje pojemnego busa, może skorzystać z oferty AMW w Lublinie, która sprzedaje lublina z silnikiem diesla o pojemności 2,4l. Samochód pochodzi z 1999 roku i wyceniono go na 2,5 tys. zł.

fot. AMW

 

 

 

8 KOMENTARZE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.