fbpx
Strona głównaTechnikaAgencja Mienia Wojskowego wyprzedaje przyczepy, narzędzia i... drewno

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje przyczepy, narzędzia i… drewno

Agencja Mienia Wojskowego znów przystępuje do wyprzedaży. Tym razem w jej ofercie najciekawsze z punktu widzenia zastosowań rolniczych wydają się być przyczepy i narzędzia. Co dokładnie sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego w marcu?

Oddział AMW w Krakowie ogłosił przetarg na przyczepę D-46 o ładowności 3,5 t wyprodukowaną w 1983 roku. Jej cenę ustalono na 4200 zł.

fot. AMW

Druga z oferowanych przyczep to taka sama konstrukcja, jednak wyprodukowana w 1979 roku. Jej cenę wyjściową również ustalono na 4200 zł.

Krakowski oddział AMW oferuje też traktorek-kosiarkę MTD Yard z przebiegiem 1977 mtg za 2500 zł. Co prawda ma ona wybite kosisko, jednak jest wyposażona w kosz do zbierania liści wraz z aeratorem oraz wirnik do zbierania śniegu.

fot. AMW

Oddział AMW w Gdyni oferuje natomiast drewno opałowe liściaste i iglaste w klasie S4 (drewno średniowymiarowe opałowe, jego średnica minimalna – bez kory – to 5 cm): m.in. 43,88 m3, 61,5 m3 i 100 m3 za odpowiednio 3, 4,5 i 6 tys. zł.

fot. AMW

Z kolei oddział AMW w Szczecinie ma do sprzedania m.in. spawarkę Bester 1900 z 1988 roku (cena wywoławcza 500 zł),

fot. AMW

tokarkę stołową TSB-16 (2000 zł), podnośnik hydrauliczny DKH-3,2 (300 zł) czy zbiorniki z tworzywa sztucznego o poj. 2 tys. l w pakietach po 5 szt. w cenie 2 tys. zł/pakiet:

fot. AMW

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronach odpowiednich oddziałów Agencji Mienia Wojskowego.

Czytaj także: Rozsiewacz nawozów: nowy polski czy używany zachodni?

1 KOMENTARZ

  1. Sprzęt grubo ponad 30 letni a ceny jak by miał 5 lat i był w bardzo dobrym stanie. Zrobić licytację od złotówki i złom zniknie.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.