fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuDrewno opałowe od... wojska? Ceny wywoławcze są dość atrakcyjne

Drewno opałowe od… wojska? Ceny wywoławcze są dość atrakcyjne

Przetargi Agencji Mienia Wojskowego kojarzą się nam głównie z wszelkiej maści sprzętem, niekoniecznie zaś z możliwością zakupu drewna. W czasach kiedy 1 m3 drewna opałowego potrafi kosztować 450-500 zł, być może warto zwrócić uwagę na drewno z przetargów AMW.

Drewno w różnych pakietach ma obecnie do zaoferowania Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie, chociaż tego typu oferty ogłaszane bywają także w innych oddziałach.

Przechodząc do oferty, pierwsza z nich dotyczy 8,31 m3 drewna opałowego mieszanego. Cena wywoławcza to 2 tys. zł, co daje nieco ponad 240 zł za metr sześcienny. Kolejna oferta dotyczy drewna opałowego liściastego, tym razem 16 m3, za które cena wywoławcza wynosi 4 tys. zł, co daje dokładnie 250 zł/m3. Kolejny pakiet to znów drewno mieszane, tym razem 18,7 m3 za 4,5 tys. zł, co również daje nieco ponad 240 zł/m3. Kolejny pakiet to drewno mieszane w ilości 5,43 m3 z ceną wywoławczą 1,3 tys. zł (239,4 zł/m3).

Ostatni proponowany przez OR w Lublinie pakiet to już ilość hurtowa; 592,72 m3 drewna mieszanego wyceniono na 150 tys. zł, co daje ok. 253 zł/m3.

Pamiętajmy, że w przypadku AMW mamy do czynienia z przetargami, więc podane ceny mogą wzrosnąć. Więcej ofert ofert i informacji na www.amw.com.pl.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.