fbpx
Strona głównaPozostałe70-lecie fabryki SULKY

70-lecie fabryki SULKY

W słoneczny piątek, 23 czerwca, około 400 osób, zaproszonych do Châteaubourg niedaleko Rennes, we Francji, uczestniczyło w obchodach 70-lecia fabryki SULKY.

Ten producent maszyn rolniczych, jeden z europejskich liderów w produkcji maszyn przeznaczonych do siewu i do nawożenia, opiera swoją przyszłość na solidnych, ambitnych planach: w ciągu 5 lat uzyskać w eksporcie 50% udziału w obrotach firmy!
Aby uzyskać taki wynik, zarządzający fabryką stawiają na użyteczne innowacje, wysoką i rozpoznawalną jakość maszyn oraz rozwinięcie działów związanych z obsługą klienta. To właśnie dlatego spotkanie miało miejsce w gospodarstwie Epine, gdzie SULKY posiada biuro projektów, którego owoce pracy można było podziwiać podczas parady maszyn: najbardziej kompletnej” w Europie gamy siewników oraz rozsiewaczy nawozów. W ciągu dwóch ostatnich lat nastąpiło odświeżenie katalogu maszyn Sulky, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz połączeniu wielu grup pracowników na wspólnej platformie.
Producent oferuje park maszynowy najnowszej generacji: ale na pierwszym miejscu znajduje się zawsze człowiek. Nieustanne szkolenia przeprowadzane w grupach, zysk na czasie oraz wspólne przestrzeganie norm jakości (certyfikat ISO 9001 od 1984 roku) budują solidne fundamenty, na których opiera się przyszłość fabryki w Châteaubourg.
W Sulky technicy pracujący w dziale obsługi klienta pochodzą z rodzin rolników, dzięki temu ich wskazówki i rady są bardziej cenne. Aż 90% części zamiennych zamawianych rano zostaje wysłanych jeszcze tego samego dnia przez Serwis części zamiennych.
Wielojęzyczny dział eksportowy współpracuje z czterdziestoma krajami na całym świecie, gdzie są sprzedawane maszyny Sulky. Za pośrednictwem Internetu większość usług jest dostępna wszędzie i o każdej porze.
Każdego dnia współpracownicy Jacquesa Burela roztaczają “ducha SULKY” nad Châteaubourgiem. Tacy pracownicy z pewnością osiągną zamierzone cele! Przypomnijmy jeszcze, że w Polsce Sulky jest reprezentowane przez Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków w Tarnowie Podgórnym, z którym współpracuje już od 10 lat.”

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.