70-lecie fabryki SULKY

W słoneczny piątek, 23 czerwca, około 400 osób, zaproszonych do Châteaubourg niedaleko Rennes, we Francji, uczestniczyło w obchodach 70-lecia fabryki SULKY.

Ten producent maszyn rolniczych, jeden z europejskich liderów w produkcji maszyn przeznaczonych do siewu i do nawożenia, opiera swoją przyszłość na solidnych, ambitnych planach: w ciągu 5 lat uzyskać w eksporcie 50% udziału w obrotach firmy!
Aby uzyskać taki wynik, zarządzający fabryką stawiają na użyteczne innowacje, wysoką i rozpoznawalną jakość maszyn oraz rozwinięcie działów związanych z obsługą klienta. To właśnie dlatego spotkanie miało miejsce w gospodarstwie Epine, gdzie SULKY posiada biuro projektów, którego owoce pracy można było podziwiać podczas parady maszyn: najbardziej kompletnej” w Europie gamy siewników oraz rozsiewaczy nawozów. W ciągu dwóch ostatnich lat nastąpiło odświeżenie katalogu maszyn Sulky, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz połączeniu wielu grup pracowników na wspólnej platformie.
Producent oferuje park maszynowy najnowszej generacji: ale na pierwszym miejscu znajduje się zawsze człowiek. Nieustanne szkolenia przeprowadzane w grupach, zysk na czasie oraz wspólne przestrzeganie norm jakości (certyfikat ISO 9001 od 1984 roku) budują solidne fundamenty, na których opiera się przyszłość fabryki w Châteaubourg.
W Sulky technicy pracujący w dziale obsługi klienta pochodzą z rodzin rolników, dzięki temu ich wskazówki i rady są bardziej cenne. Aż 90% części zamiennych zamawianych rano zostaje wysłanych jeszcze tego samego dnia przez Serwis części zamiennych.
Wielojęzyczny dział eksportowy współpracuje z czterdziestoma krajami na całym świecie, gdzie są sprzedawane maszyny Sulky. Za pośrednictwem Internetu większość usług jest dostępna wszędzie i o każdej porze.
Każdego dnia współpracownicy Jacquesa Burela roztaczają “ducha SULKY” nad Châteaubourgiem. Tacy pracownicy z pewnością osiągną zamierzone cele! Przypomnijmy jeszcze, że w Polsce Sulky jest reprezentowane przez Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków w Tarnowie Podgórnym, z którym współpracuje już od 10 lat.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności