600 wystawców AGROTECH 2014

Na XX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej 600 wystawców z Anglii, Austrii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Turcji, Włoch i Polski zaprezentowało najnowocześniejszy sprzęt niezbędny w gospodarstwach rolnych.

Z ich ofertą zapoznało się ponad 58 i pół tysiąca zwiedzających, którzy mogli także skorzystać z fachowych porad konsultantów najważniejszych branżowych instytucji. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i największe tej branży w historii Targów Kielce.
Targi miały powierzchnię blisko 60 tysięcy metrów kwadratowych. Wystawa jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 
Na targach zobaczyć można było setki najnowszych maszyn, a wśród nich także te wielkogabarytowe oraz zwycięzców międzynarodowego konkursu Tractor of the Year 2014!
Inaugurację działalności miała też na targach Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych. PITiWN zrzesza wytwórców, przetwórców, użytkowników, propagatorów i sympatyków naturalnych technologii działających na rzecz poprawy jakości żywności, zdrowia i środowiska. Podstawą strategii nowo powołanej Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych jest kształtowanie świadomych postaw konsumenckich, odpowiedzialności społecznej za środowisko naturalne oraz wspieranie i rozwijanie technologii wytwarzania żywności przyjaznych środowisku i zdrowiu człowieka. PITiWN ma stanowić platformę współpracy przedsiębiorców oferujących naturalne technologie i wyroby ze środowiskiem naukowym oraz instytucjami publicznymi, w tym agendami rządowymi. PITiWN chce być partnerem we wdrażaniu i upowszechnianiu innowacyjnych rozwiązań dla zrównoważonego rozwoju.
(wrp.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności