fbpx
Strona głównaPozostałe26 kwietnia br. losowanie kolejności wniosków na inwestycje

26 kwietnia br. losowanie kolejności wniosków na inwestycje

Losowanie wniosków o dofinansowanie inwestycji w gospodarstwach rolnych, które rolnicy złożą 16 kwietnia br. odbędzie się w 26 kwietnia br. Losowanie będzie przeprowadzone w centrali ARiMR w Warszawie przy “podniesionej kurtynie”, przez powołaną komisję, w skład której wejdą przedstawiciele rolników. Losowanie nie przesądza o przydzieleniu pomocy. N

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że jedynym celem zapowiedzianego losowania wniosków o dofinansowanie inwestycji w gospodarstwach rolnych, które wpłyną do ARiMR 16 kwietnia 2007 r., jest ustalenie kolejności ich złożenia. Wraz z wylosowaniem kolejności wpływu wniosków dalsze ich procedowanie oparte będzie już na zasadach wcześniej przyjętych dla obsługi wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich”.

Oznacza to, że losowaniu kolejności złożenia będą podlegać wszystkie wnioski wysłane przesyłką pocztową, przesyłką kurierską lub dostarczone osobiście do Oddziałów Regionalnych ARiMR w dniu 16 kwietnia br. W ustalonej w ten sposób kolejności będą one sprawdzane pod względem kompletności. Zgodnie z procedurą obsługi wniosków w ramach SPO – Rolnictwo – Inwestycje w gospodarstwach Rolnych, wnioskodawcy, którzy złożą wnioski niekompletne, zostaną wezwani do ich uzupełnienia w określonym terminie.

W związku z tym, ostateczna kolejność, w której konkretny wniosek będzie kierowany do zawarcia umowy o dofinansowanie będzie zależeć od daty stwierdzenia kompletności wniosku.

Osoby, które 16 kwietnia będą składać wniosek o pomoc finansową w ramach działania “Inwestycje w gospodarstwach rolnych”, mogą uzyskać w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR potwierdzenie zgodności z oryginałem kopii niektórych dokumentów składanych z wnioskiem.

Obowiązujący wzór wniosku o dofinansowanie realizacji projektu w zakresie powyższego działania został udostępniony na stronie internetowej www.minrol.gov.pl Formularz wniosku można również pobrać ze strony internetowej www.arimr.gov.pl lub otrzymać w formie wydruku w Biurach Obsługi Wniosków w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR.

źródło: ARiMR
opr. MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.