2012 GOOD DESIGN™ dla New Holland

Doskonałe rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w serii pras wielkogabarytowych BigBaler firmy New Holland zdobyły wyróżnienie 2012 GOOD DESIGN™.

Wielokrotnie nagradzana seria pras wielkogabarytowych BigBaler marki New Holland zdobyła jeszcze jeden prestiżowy dowód uznania: wyróżnienie 2012 GOOD DESIGN™. To uznane na arenie międzynarodowej wyróżnienie zostało przyznane gamie pras BigBaler przez chicagowskie ateneum: Museum of Architecture and Design i The European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies w dowód uznania za doskonałe rozwiązania konstrukcyjne i awangardową stylistykę. 
Nagroda ta potwierdza, iż charakterystyczne rozwiązania konstrukcyjne i stylistyka New Holland mają fundamentalne znaczenie dla efektywnego rolnictwa. Począwszy od charakterystycznych, profilowanych osłon bocznych do jednoczęściowej, całkowicie otwieranej maski, prasa BigBaler stanowi idealne ucieleśnienie koncepcji zbiorów według firmy New Holland” – oświadczył Bob Hatz, dyrektor ds. produktów, odpowiedzialny za maszyny do zbiorów siana, pasz i zbóż w firmie New Holland Agriculture. – „W prasie BigBaler nie tylko wydajność wzrosła nawet o 20%, a gęstość nawet o 5%, ale również zrewolucjonizowała ona stylistykę dużych pras wielkobarytowych i bezprecedensowo poprawiła komfort pracy operatora.”
Nagrodzona na międzynarodowej arenie doskonałość w dziedzinie formowania bel
To wyróżnienie umacnia wiodącą w segmencie pozycję pras BigBaler po obu stronach Atlantyku. Ostatnio zdobyte północnoamerykańskie wyróżnienie AE50 skupiło się na niezrównanej wydajności i efektywności pras BigBaler, pozwalających uzyskać wyniki rzędu 110 bel/godzinę. Ceniony Srebrny Medal za Innowacje został przyznany gamie BigBaler przez jury przewodniczące wystawie Sima, która odbywa się w lutym w Paryżu, we Francji. Jury było pod wrażeniem doskonałych zabezpieczeń oraz rozwiązań konstrukcyjnych przyjaznych operatorowi.
Wiodąca w branży wydajność i efektywność w dziedzinie belowania
Prasa BigBaler wyposażona jest w cały pakiet rozwiązań optymalizujących wydajność, takich jak między innymi podbieracz MaxiSweep™, zapewniający ciągły, płynny przepływ  plonu wraz z systemem SmartFill™ gwarantującym formowanie jednorodnych bel dzięki sieci precyzyjnych czujników. Zaawansowane systemy precyzyjnego rolnictwa, włącznie z technologią ważenia bel w trakcie jazdy ActiveWeigh™ podwyższają wydajność i ekonomię zbioru.
Gama BigBaler oferuje gospodarstwom z całego świata oraz profesjonalnym usługodawcom zbierającym siano, zielonki i produkującym biomasę, najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie formowania bel wielkogabarytowych od ponad ćwierćwiecza. Kolejne generacje dużych pras do belowania New Holland stanowiły pionierskie osiągnięcia w branży, takie jak technologia podwójnego węzła, elektroniczny pomiar zagęszczenia beli oraz komora zgniotu wstępnego.
Centrum doskonałości maszyn żniwnych firmy New Holland
Prasa Big Baler produkowana jest w Światowym Centrum Doskonałości Maszyn Żniwnych firmy New Holland w belgijskiej miejscowości Zedelgem, szczycącym się najbardziej zaawansowanym doświadczeniem w dziedzinie maszyn żniwnych na świecie. W zakładzie tym, w którym wdrożono system zarządzania produkcją World Class Manufacturing, współpracują ze sobą zespoły ds. rozwoju i zarządzania produktem oraz działy badań i produkcji; ten całkowicie zintegrowany model zapewnia bliską współpracę i ciągły dialog gwarantujący niezrównaną konkurencyjność, funkcjonalność i jakość pras Big Baler. 
Źródło: New Holland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności