15 Wystawa AGRO SHOW

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza na 15 edycję Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW 2013. Jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 20-23 września 2013 roku w Bednarach w gminie Pobiedziska.

W tym roku wystawa odbędzie się pod hasłem: Dla Rolnika. Dla Natury. AGRO SHOW to znacząca impreza o rozpoznawalnej marce, o czym świadczy coraz większa liczba uczestników i zwiedzających. Wystawa to nie tylko prezentacje ofert firm z branż rolniczych. To również pokazy maszyn w pracy na specjalnie przygotowanych do tego celu poletkach, ringu opryskiwaczy i nowości. Podczas pokazów producenci prezentują najnowsze rozwiązania techniczne.  Uczestnicy AGRO SHOW będą mieli okazję by wziąć udział w bogatym programie seminariów, dla rolników to doskonała okazja by zaczerpnąć informacji w specjalnie przygotowanych punktach doradczych.
Organizator zapewnia wszystkim zwiedzającym wstęp wolny na Wystawę oraz bezpłatne parkingi, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych (więcej na www.agroshow.pl). Podczas Wystawy dystrybuowany będzie darmowy katalog z aktualną ofertą wystawców.  
Wystawa dla zwiedzających otwarta będzie od piątku do niedzieli w godzinach 9-17, w poniedziałek  w godz. 9-13 (Dzień dla Profesjonalistów).
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności