fbpx

15 maja – Patronalne Święto Rolników Doceniamy Waszą rolę

Materiał Partnera KRAMP

15 maja obchodzimy wspomnienie św. Izydora Oracza, patrona rolników, osób ciężko pracujących i zwierząt domowych. Z tej okazji  podziękujmy rolnikom, którzy nas karmią, którzy dają pracę innym ludziom i dbają o ziemię dla przyszłych pokoleń. Jak co roku firma Kramp życzy im zdrowia, pomyślności, obfitych plonów i sprzyjającej pogody.

Od początku 2022 roku Kramp prowadzi kampanię pt. „Doceniamy Twoją rolę”. Kramp, właściciel sieci sklepów detalicznych Powered by Kramp i Grene docenia codzienne zaangażowanie rolników i podkreśla, że chce o tym mówić głośno, razem z samymi rolnikami.

Rodzina spacerująca po gospodarstwie rolnym

„Zależy nam na tym, by gospodarze i gospodynie zdawali sobie sprawę ze swojej wyjątkowości i z wagi tego, co robią dla społeczeństwa. Dlatego też pokazujemy prawdziwe historie ludzi, którzy wiele przeżyli, mają ogromny bagaż doświadczeń, a jednocześnie z pasją i miłością wykonują swoją pracę. – mówi Monika Leksowska, Marketing Manager Kramp Polska.

Kramp składa rolnikom wyrazy szacunku i uznania, zapraszając 15 maja do sieci sklepów Powered by Kramp i Grene. Tym razem lider w handlu częściami zamiennymi i akcesoriami dla rolnictwa przenosi zabawę do świata online. Tego dnia na Facebooku marki Kramp na wszystkich czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie przegapcie okazji!

www.facebook.com/Kramp.Polska/

www.doceniamytwojarole.pl/

Dzień rolnika - baner

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.