10 lat w służbie rolnikom

Firma Bogart powstała 1 kwietnia 2006 r. Została założona przez Tadeusza Bogacza. Założyciel firmy od dziecka wychowywał się na wsi, a później pracował w gospodarstwie rolnym, gdzie uprawiane były warzywa. Zapewne to właśnie sprawiło, iż pierwszym profilem działalności firmy Bogart były maszyny warzywnicze, siewniki i maszyny uprawowe.

Obecnie firma zatrudnia 14 osób, a do końca roku planuje zatrudnić jeszcze 4 osoby (2 do działu usługi rolne i 2 do działu magazyn części i sklep internetowy).

Pierwszy pracownik, na stanowisko serwisanta, został zatrudniony w 2007 r. Był to Krzysztof Kostusiak, który w 2008 r. awansował na stanowisko przedstawiciela handlowego. Po zatrudnieniu kilku przedstawicieli handlowych oraz w związku z większą ilością klientów i dynamicznym wzrostem sprzedaży, w 2012 Krzysztof został dyrektorem handlowym.

W kolejnych latach firma zatrudniała nowych pracowników i poszerzała teren swojego działania.

W 2009 r. zostało wybudowane biuro (ul. Jęczmienna 1, Złotniki Kujawskie) oraz plac z maszynami przy głównej trasie, na którym firma prezentuje swoją bogatą ofertę maszyn rolniczych (Merlo, Lely, Lemken, Landini, Dal-Bo, Strip Dog/Agro Sadki, Auto-Tech) oraz maszyn warzywniczych (Pro-Vega, Miedema, Dewulf, Baselier, Samon, Bauer, KMK, Checchi&Magli, Manter, Hatzenbichler, Dofra/APH Engineering).

Firma dba o rozwój osobisty swoich pracowników oraz powiększanie ich kwalifikacji zawodowych, zapewniając im szereg szkoleń. Dużą rolę przykłada również do dobrej atmosfery panującej w zespole oraz do wzajemnego zaufania.

Plany na przyszłość

W planach firmy jest dalszy rozwój sprzedaży oraz powiększanie oferty maszyn, dopasowanej do coraz bardziej wymagających klientów, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą oraz znają ofertę rynkową. W najbliższym czasie Bogart planuje powiększyć magazyn części i biuro, oraz wybudować nowy budynek serwisowy wraz z zapleczem socjalnym.

Firma prowadzi stałą akcję rekrutacyjną, mającą na celu zatrudnienie nowych osób do działu serwis, usługi rolne jak i sprzedaż części. Sponsoruje oraz bierze aktywny udział w akcjach społecznych i konkursach dla rolników, organizowanych przez różnego rodzaju organizacje. Organizuje szereg pokazów, bierze udział w targach i wystawach, reklamuje się w prasie i w internecie, przygotowuje mnóstwo akcji promocyjnych i programów pomocowych.

Wszystkie starania firmy mają na celu rzetelną, uczciwą i fachową obsługę swoich dotychczasowych klientów oraz zdobycie zaufania nowych.

Dziś, po 10 latach działalności firma mocno stoi na nogach. Bogart doradza i dostarcza nowe technologie do polskich gospodarstw rolnych. Celem firmy jest sprawienie, aby codzienna praca polskiego rolnika była lżejsza i przyjemniejsza oraz wydajniejsza.

Bogart na targach Agro-Tech – Premiera Strip Dog

Firma szczególnie dumna jest z maszyny przeznaczonej do uprawy pasowej  -STRIP DOG, której premiera odbyła się na targach Agro-Tech Minikowo 2016. Jest to maszyna ciągana z możliwością agregowania z siewnikiem punktowym lub sadzarką do warzyw. Szerokość transportowa 3 m. Maszyna skonstruowana i przygotowana do ekstremalnych warunków. Duże odległości pomiędzy poszczególnymi elementami w sekcji uprawiającej umożliwiają pracę na polu z dużą ilością resztek pożniwnych, poplonów, itp.  Łatwa i szybka zmiana szerokości międzyrzędzi od 45 do 75 cm. Możliwość uprawy i siania w dowolnych rozstawach międzyrzędzi: buraków cukrowych, fasoli szparagowej, soi, kukurydzy nasiennej i słodkiej, sorga i rzepaku, słonecznika i wielu innych roślin. Możliwość uprawy i siewu/sadzenia w jednym przejeździe oraz zastosowania różnych wałów doprawiających – oponowych, kołeczkowych, łańcuchowych, płaskownikowych w zależności od potrzeb i warunków na polu.

Źródło: BOGART

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności